درباره ما

ما کارمان را دوست داریم و به بهترین نحوه انجام می دهیم
به Pay4you خوش آمدید
pay4you ارائه دهنده خدمات متفاوت ارزی، با راهکاری نوین
سایت Pay4you با همکاری و به کارگیری نیروهای جوان و پر انرژی تمام تلاش خود را می کنند تا بتواند بهترین خدمات ارزی و پشتیبانی را رائه کند. در این راستا همواره کوشیده ایم دسترسی به سیستم های روز دنیا را در ایران فراهم کنیم.

Pay4you همواره در تلاش است تا خدماتی سریع، دقیق، مطمئن و آنی را در تمامی روزهای سال و در ساده ترین وجه ممکن به کاربران و مراجعه کنندگان خود ارائه دهد. ما افتخار داریم با ارائه خدمات نوین و اطلاع رسانی مناسب به کاربران خود، آنها را در رسیدن به اهداف مورد نظرشان یاری کنیم. در این میان آرامش و اطمینان کاربران Pay4you، هدف نهایی این مجموعه در ارائه خدمات است.

ما با هدف ارائه راه حل‌های پرداخت آنلاین ارزی با مطابقت کامل با قوانین بین المللی و کشور عزیزمان ایران در سال ۱۳۹۱ پرداخت ارزی را ممکن ساختیم و در ۱۳۹۹ سایت نوین Pay4you  را پایه گذاری کردیم. امیدواریم  بتوانیم همواره با ارائه خدمات مناسب و با درک نیازهای کاربران خود، پرداخت یا خرید آنلاین را برای آن‌ها به امری آسان، مطمئن و خوشایند تبدیل نماییم و این امر را برای ایشان تسهیل کنیم.

مهارت اعضا
تجربیات پرمیوم
استفاده از تکنولوژی
رضایت مشتری‌ها
۰۲
ما چه کار می کنیم؟

ما با ارائه راه کارهای جدید و کدنویسی های نوین در تلاش هستیم تا بتوانیم دسترسی به سیستم های مالی روز دنیا را در ایرانیان فراهم کنیم.

۰۱
ما چه کسانی هستیم؟

گروهی از جوانان پرانرژی و ایده پرداز کشور عزیزمان ایران هستیم که تمام تلاش خود را می کنیم تا خدمات ارزی را با پایین ترین قیمت در اختیار کاربران بگذاریم

۰۳
ما چگونه کار می کنیم؟

سایت Pay4you تمام تلاش خود را کرده است تا با حذف دلالان ارزی بتواند خدمات بین اللمللی را با بهترین قیمت در خرید و فروش ارز ارائه کند

تجربه ما
تا کنون بیش از ۵۰۰۰۰ پرداخت موفق را انجام داه‌ایم
ضمانت بهترین قیمت
تجربه نشان داده است که حذف دلالان باعث کاهش قیمت و چیزی می شود از این رو ما با حذف دلالان بهترین قیمت را برای خرید و فروش ضمانت می کنیم
امنیت بالا
ما با بهره‌گیری از برنامه نویسان مجرب و استفاده از فایروال‌های قدرتمند و کدنویسی نوین محیطی امن را برای کاربران فراهم کرده‌ایم تا بتوانند خرید و فروش ارز را به بهترین و امن‌ترین شکل ممکن انجام دهند.
احراز هویت
ما با بهره گیری از بروزترین و قدرتمندترین روش‌های تشخیص هویت، تمامی افرادی که در سایت ثبت نام می کنند را احراز هویت می کنیم تا از سودجویی افراد سودجو جلوگیری کینم
پشتیبانی بر خط
تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا با بهتره گیری از تکنولوژی‌ روز و پیام رسان‌ها در ۲۴ ساعت روز و ۷ روز هفته در خدمت کاربران گرامی باشم تا در صورت مواجه با مشکل آنرا سریعا حل کنیم
اهداف و وظایف ما
هم اکنون با Pay4you شروع به کار کنید

ما با معرفی مستقیم کاربران با درآمد ارزی به مشتریان، دلالان ارزی را حذف کرده‌ایم. از این رو این کاربران می توانند با بالاترین نرخ درآمد خود را به ریال تبدیل کنند و مشتریان هم با کمترین مبلغ ارز دیجیتال خریدهای خود را انجام دهند.

هدف ما حذف دلالان از بازار ارزهای دیجیتالی می باشد تا کاربران با درآمد ارزی بتوانند با بهترین قیمت درآمد ارزی خود را به ریال تبدیل و مشتریان هم بتوانند با ارزانترین قیمت ارز را تهیه کنند .

ما با سر لوحه قرار دادن این موضوع که حق با مشتری است تمام تلاش خود را می کنیم تا بستری امن و دوستانه را برای کاربران خود ایجاد کنیم تا بتوانند به مبادلات ارزی خود بپردازند.

تیم پشتیبانی عالی و با دانش مناسب
بهره گیری تکنولوژی روز و کدنویسی‌های نوین
خدماتی عالی با فاصله بسیار از دیگر رقبا